Používáním tohoto webu souhlasíte s použiváním cookies.

Bc. Jakub Štol aneb kdo jsem

IČ: 5550149
Č. účtu: 1017733424/6100 (Equa bank)
E-mail: stoljakub@seznam.cz

„Nerozlišujme sny na reálné a nereálné. Můžeme dosáhnout čehokoliv, co si dokážeme představit a čemu dokážeme uvěřit."


Narodil jsem se ve Svitavách, to je menší město v Pardubickém kraji v okrese Svitavy. Svitavy se nacházejí na hranici Moravy a Východních Čech. Poblíž jsou známá města jako Litomyšl nebo Polička.

Základní školu a střední školu jsem vystudoval také ve Svitavách. Pro střední školu jsem si vybral Gymnázium a Jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky ve Svitavách. Proč? Neměl jsem představy, čím bych v životě chtěl být a tak mi zbývala jedna jediná možnost. Oddálit svá životní rozhodnutí a nechat tomu volný průběh. Neměnil bych!

Po střední škole jsem zjistil, že smyslem mého života není jenom technika, ale tajuplný svět nul a jedniček, kde každý má své místo. Bylo obtížné vybrat tu pravou vysokou školu pro mě, ale výběrem školy jsem si dokázal, že každý může mít sny a pokud se jich drží, dostane se kamkoli bude chtít. Stačí jenom věřit sám v sebe, v lidi kolem Vás a jít za tím, za čím opravdu stojí jít!

Během vysoké školy jsem se setkal s mnoha menšími i většími projekty, ale do ostrého provozu jsem se dostal až díky firmě SYNAPSE/5. Tam jsem okusil reálný pohled na zakázky, úkoly a komunikaci s klienty. Ověřil si, zda se můžu spolehnout sám na sebe, na své kolegy a na vedení firmy. Tady jsem si dokázal zda na to mám. V této fázi mého života jsem začal dělat na svých projektech, díky kterým jsi tu i TY a já ti děkuji.

V současné době pracuji pro svitavskou firmu Sofico, kde spolupracuji v týmu skvělých lidí, převážně na velkoobchodních e-shopech.

Za mé úspěchy, kde jsem byl, kde jsem a kde budu, děkuji všem lidem kolem sebe, nejen mé rodině, mé životní lásce, ale i lidem, kteří mi celý život dodávali sebevědomí a podporovali mě v tom, v co věřím, co dělám a co mě baví!

Jakub Štol

Schopnosti a dovednosti

Programovací jazyky

JazykyOstatní
Další nástoje a programy