Používáním tohoto webu souhlasíte s použiváním cookies.

Mé služby aneb co Vám můžu nabídnout

Podívejte se, co Vám můžu nabídnout. Od webových stránek přes e-shopy až po webové systémy. Rozjeďte svůj podnik nebo informujte okolí.

Rychlost přípravy a implementace webu nebo systému je závislá na náročnosti projektu a jejím obsahu, lehčí weby je možné stihnout do dvou týdnů, náročnější systémy chtějí svůj čas i několik měsíců. Pro zajištění největší kvality preferuji komunikaci se zákazníkem a řešení závislostí převážně online.

Výhodou je, pokud máte vzor nebo template, podle kterého chcete web naprogramovat.

K ceně webu, e-shopu nebo systému je nutné zaplatit hosting a platit doménu, pokud ovšem nechcete službu jako subdoménu. Založení, aktivace a přesun webu zařídím.

Ke každé službě je implementována SEO optimalizace, dále podpora HTTPS zabezpečení a ochrana osobních údajů.

Ke službě je možné přidat google analytics pro kontrolu návštěvnosti webu. Soušástí každé služby je podpora responsivity (přizpůsobení obsahu velikosti zařízení, např. tabletu nebo mobilu).

Dále je možné zaslat cenovou nabídku popř. se na ceně přímo domluvit. Jsme jen lidi a vždy je možné vymyslet kompromis, který bude výhodný pro obě strany.

weby

Webové stránky

Orientační cena po dohodě (cena závislá na náročnosti webu)

Webové stránky na míru podle Vašich představ. Ať se jedná o jednu stránku (tzv. landing page) nebo o rozsáhlý web s jazykovými mutacemi a složitou strukturou podstránek. Chcete přidat instagramový modul nebo ji propojit s webovým systémem?E-shopy

Orientační cena po dohodě (cena závislá na náročnosti)

E-shopy na míru. E-shopy s nákupem zboží nebo nabídkou služeb? E-shopy jsou navrhovány s redakčním systémem pro správu produktů a pro změnu struktury e-shopu.

K e-shopu je možné doprogramovat služby jako PPL nebo Zásilkovnu. E-shopy je možné propojit se systémem pro generování faktur nebo daňových dokladů.

e-shopy


systémy

Webové systémy

Orientační cena po dohodě (cena závislá na náročnosti)

Webové systémy pro ulehčení života. Chcete něco, co by se dalo zjednodušit automatizací? Chcete systém, který Vám pomůže zjednodušit život?

Redakční systémy, rezervační systémy, generování faktur, firemní systémy nebo nástroje pro podporu vzdělávání?

Podpora vizualizace pomocí grafů.


Máte zájem o moje služby?
Chybí Vám zde nějaká informace?
Napište mi!